Penkerių metų elektros inžinerijos patirtis projektuojant kranus (ožiniai kranai - keliamoji galia 125 t, tiltiniai kranai - keliamoji galia 75/20 t) bei elektros inžinerijos mokslų daktaro laipsnis leidžia Jums pasiūlyti itin aukštos kvalifikacijos specialisto paslaugas. Siūlome Jums ne tik suprojektuoti elektros ir automatikos sistemas, bet ir pasirinkti optimalius sprendimus, padedančius sutaupyti, ar įgyvendinti specifinius projektus.

 Atliekame elektros ir automatikos įrenginių bei sistemų techninė priežiūrą, aptarnavimą, modernizavimą. Kvalifikuota ir patyrusi elektrikų-montuotojų komanda operatyviai surenka ir sumontuoja kranų, staklių, gamybinių linijų ir kitų įrenginių valdymo spintas. Kadangi mūsų tikslas - visapusiškas kokybės garantas, dirbame su žinomų tiekėjų, tokių kaip Telemecanique, General Electric, Helukabel, ABB siūloma produkcija. Intensyviai domimės technologinėmis naujovėmis, todėl galime Jums pasiūlyti netradicinius sprendimus, alternatyvias galimybes.

Sumontuotiems gaminiams ir sistemoms pateikiame pilną dokumentaciją (pasus, schemas, naudojimo instrukcijas ir kt.). Atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Patirtis ir kvalifikacija leidžia darbus atlikti greitai, todėl galime Jums pasiūlyti optimalų kainos ir kokybės derinį.

 

Pagal individualius kliento poreikius projektuojame ir gaminame kranų valdymo pultus. Turime ką pasiūlyti ir taupantiems, ir maksimalaus komforto siekiantiems klientams. Išsakykite savo pageidavimus ir mes Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą.

  Atliekame izoliacijos ir įžeminimo varžų matavimus.
  Kranų paruošimas dažymui ir dažymas